Gdzie sie znajdujesz?​

Zabawa andrzejkowa dla klas I-IV

26 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla klas I – IV. Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb oraz prawdziwej magii. W dniu imprezy sala nr 24 zamieniła się w „salę wróżb”, a Sonia Tomala, Kinga Kędzior i Wiktoria Ledwoń z klasy VII b wspaniale wcieliły się w role wróżek. Uczniowie mogli dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości: szczęście, pieniądze czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Pojawiły się magiczne talerzyki, liczby i karteczki z andrzejkowymi wróżbami przepowiadającymi przyszłość. Dzieci chętnie konkurowały ze sobą podczas prowadzonych konkursów. Były tańce w parach z balonikami, „gorące” krzesła. Nie zabrakło też wspólnej zabawy w tradycyjnym kółku jak również tańców w parach. Sabina Sachs i Marta Buchta zaprezentowały ciekawe elementy tańca, które były inspiracją do wspólnej zabawy. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.

Skip to content