Gdzie sie znajdujesz?​

Odwiedziny delegacji ZZ „Jedność“ z KWK „Pniówek“

25 listopada 2019 roku grupę „Jeżyki“ z Publicznego Przedszkola „W Modrzewiowym Ogrodzie“, wchodzącego w skład Zesołu Szkolno – Przedszkolnego w Pawłowicach, odwiedziła delegacja ZZ „Jedność“ z KWK „Pniówek“. W ramach wsparcia do odziału przedszkolnego trafiło szereg gier edukacyjnych i zręcznościowych, wspomagających edukację przedszkolną. Zachowanie dzieci i okazywana przez nich radość świadczyły o tym, że przekazane gry i zabawki były trafionym upominkiem. Dzieci z IX grupy pod opieką Pani Beaty Karwot w podziękowaniu przygotowały wspaniałe rysunki i oryginalne, wykonane własnoręcznie kwiaty, które wręczyły Panu Oskarowi Karwackiemu – zastępcy przewodniczącego Związku Zawodowego „Jedność“ oraz członkowi zarządu Panu Tomaszowi Żuchowskiemu.

Skip to content